Na skroty Home Analizy wytrzymałościowe Analizy przepływów Ekspertyzy Pomiary tensometryczne Midas Serwis 24 Kontakt
PL ENG
Optymalizacja konstrukcji, czyli sposób na redukcję wydatków - 2018-05-04

Każdy proces projektowania i budowy wymaga poniesienia bardzo dużych wydatków. Niedość, że już samo pierwotne założenie ma wysoką cenę, to jeszcze regularnie pojawiają się nowe, niespodziewane koszty. Z tego względu tak ważne jest ograniczenie ich do minimum tam, gdzie to możliwe.

Najważniejsze - wybierz wykwalifikowanego i doświadczonego wykonawcę

Dostarczając firmom nowoczesne rozwiązanie inżynieryjne już od 7 lat, wiemy, jak znaczne mogą być wahania cen produktów i surowców. Cechuje je wysoka sezonowość, mogą gwałownie się zmieniać w zależnosci od otoczenia. Czynniki polityczne czasem jeszcze jesteśmy w stanie przewidzieć i możemy się zabezpieczyć przed nimi, dokonując zakupu z wyprzedzeniem. Jednak różne czynniki pogodowe zmieniają się niespodziewanie i niezależnie od nas, przez co czasami nasze wydatki szybko rosną. Dlatego wprowadziliśmy technologię ograniczającę je na obszarach, na których wiedza i umiejętnosci człowieka mają istotne znaczenie. Jedną z dziedzin, na którą mamy wpływ, jest optymalizacja konstrukcji. Fachowcy wyspecjalizowani w jej stosowaniu mają świadomość, jak skutecznie przeprowadzona może znacznie zredukować koszty. My, jako firma Komes, zajmujemy się tym od lat. Odpowiednie kwalifikacje i zaawansowana wiedza naszego zespołu pozwoliły opracować technologię, dzięki której pozwolimy Ci zaoszczędzić aż do 40% kosztów pierwotnych.

Tylko odpowiedni sprzęt jest w stanie zagwarantować wysoką jakość

Innowacyjne metody optmalizacji konstrukcji stalowych zapewniają wysoką jakość jej wykonania. Stosujemy głębokie analizy rozwiązań przyjętych w projekcie wyjściowym i skomplikowane obliczenia MES. Pomagamy Ci ograniczyć koszty, ale sami nie oszczędzamy. Mamy świadomość, jak ważne jest korzystane z nowoczesnych urządzeń. Posiadamy niezbędne oprogramowanie i sprzęt komputerowy potrzebne do przeprowadzenia skutecznej optymalizacji. Jakość obliczeń zapewnia nam wysokiej klasy sprzęt pomiarowy. Jednak sama optymalizacja nie powinna spowodować gwałtownej reorganizacji Twoich założeń. Mimo skomplikowanego procesu, zazwyczaj nie ma potrzeby zmiany pierwotnego projektu.


26668 wydrukowanych stron
4 lata na rynku
10560 wypitych kaw
244 zrealizowanych projektów
12 inżynierów