Na skroty Home Analizy wytrzymałościowe Analizy przepływów Ekspertyzy Pomiary tensometryczne Midas Serwis 24 Kontakt
PL ENG
Piąte urodziny KOMES! - 2016-05-19

Piąte urodziny KOMES!

Bieżący miesiąc to bardzo ważny okres w naszej działalności.

18 maja obchodziliśmy 5 urodziny!!!

5 lat odkąd zagościliśmy na rynku specjalistycznych usług inżynierskich pod szyldem KOMES. Dezycja o rozpoczęciu nowej działalności nie była łatwa, ale każdy mijający rok utwierdza nas w przekonaniu, że był to bardzo dobry krok. Determinacja i wizja jasno określonych celów pozwala nam konsekwentnie dążyć do ich realizacji. Wszystko po to by zwiększać konkurencyjność na rynku i budować markę o najwyższych standardach.

Główna siedziba firmy niezmiennie mieści się w Wrocławiu, skąd są obsługiwani Klienci z całej Polski. Od 2014 roku posiadamy biuro handlowe w północnej części kraju, w Kołobrzegu.

W ciągu 5 lat zdywersyfikowaliśmy ofertę, do oferowanych początkowo analiz numerycznych dołączyliśmy badania i pomiary oraz sprzedaż i wdrożenia oprogramowania z którego sami korzystamy.

5 lat działalności ugruntowało pozycję KOMES w czołówce polskich firm branży inżynierskiej. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim Klientom, którzy nam zaufali i skorzystali z oferowanych usług, realizując swoje inwestycje. Będziemy dokładać wszelkich starań, aby dalsza współpraca była jeszcze ciekawsza, a nasze doświadczenie zdobyte w czasie działalności niech będzie dla Państwa gwarancją pełnego profesjonalizmu. 

zespół KOMES Sp. z o.o.


26668 wydrukowanych stron
4 lata na rynku
10560 wypitych kaw
244 zrealizowanych projektów
12 inżynierów