Na skroty Home Analizy wytrzymałościowe Analizy przepływów Ekspertyzy Pomiary tensometryczne Midas Serwis 24 Kontakt
PL ENG

Inwestuj w Innowacje

Wzięliśmy udział w ogólnopolskim przedsięwzięciu realizowanym przez Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. pt. "Inwestuj w Innowacje!"

Głównym celem projektu było stworzenie dogodnych warunków inicjowania współpracy inwestorów z młodymi przedsiębiorcami poszukującymi środków finansowych na realizację nowatorskich przedsięwzięć. Projekt miał na celu m.in. przygotowanie przedsiębiorców do poszukiwania inwestorów, a także uświadomienie i pokazanie możliwości, jakie daje pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania innowacyjnej działalności.

W organizowanych w ramach projektu szkoleniach przekazywano teoretyczną wiedzę z zakresu współpracy z inwestorem typu Venture Capital oraz zasady funkcjonowania i debiutu spółek na alternatywnym rynku obrotu giełdowego - Newconnect. Oprócz szkoleń z zakresu rynku kapitałowego zrealizowano praktyczne warsztaty z zakresu prezentacji i wystąpień publicznych.

Konferencja zorganizowane w sali notowań NewConnect, cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony inwestorów oraz przedstawicieli innowacyjnych przedsiębiorstw.

Projekt był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

innowacyjna gospodarka DARR Unia Europejska

 


26668 wydrukowanych stron
4 lata na rynku
10560 wypitych kaw
244 zrealizowanych projektów
12 inżynierów