KOMES - MOC OBLICZEŃ

POMIARY, OBLICZENIA I ANALIZY DLA PRZEMYSŁU I PRODUKCJI

Usługi świadczymy mikro- i małym firmom, międzynarodowym koncernom przemysłowym, instytutom badawczym, osobom prywatnym. Wykonujemy obliczenia numeryczne i pomiary inżynierskie, dostarczamy nieszablonowe narzędzia i oprogramowanie.

W czym możemy pomóc?

Jesteśmy ekspertami analizy CFD, czyli obliczeniowej mechaniki płynów, a także obliczeń MES, dzięki którym wykorzystując metodę elementów skończonych weryfikuje się trwałość konstrukcji.

Posiadamy bardzo bogatą ofertę której trzon stanowi analiza mes w różnym stopniu zaawansowania, od podstawowych obliczeń strukturalnych, poprzez symulacje złożone takie jak analiza modalna na symulacjach dynamicznych kończąc. Równie istotna jest symulacja CFD dzięku której rozpatrujemy np. transfer ciepła i spalanie. Zarówno analityczne obliczenia wytrzymałościowe, analizy mes jak i analiza cfd realizowane są na poziomie eksperckim.

Wykonujemy również prace pomiarowe, takie jak pomiar drgań oraz pomiary tensometryczne. Jesteśmy kompleksowi w realizacji zleceń, co przez lata działalności firmy, przełożyło się na uznanie Klientów. Umów się na bezpłatną konsultację. 

KORZYŚCI

DOKŁADNOŚĆ DANYCH to jeden z wyróżników, poza tym ważne są też:

Bezpieczeństwo

Jakość pomiarów ma wpływ na bezpieczeństwo i powodzenie Twojego projektu. Wybierając nas dbamy o Twoje potrzeby.  

Poufność

Wiele danych które uzyskujemy w naszej pracy to dane ściśle poufne, wiemy o tym i zapewniamy najwyższy stopień poufności naszych prac.  

Można by wiele pisać o jakości i gwarancji, ale w tym przypadku wybór jest prosty. KOMES - i nie musisz już dalej szukać!

Napisz lub zadzwoń już dziś, porozmawiajmy o tym co możemy dla Ciebie zrobić.  
zapytanie@komes.pl
tel: +48 71 305 07 58

Nasze DOŚWIADCZENIE zdobyliśmy w różnych sektorach rynku.

Poprzez pracę wykonywaną dla różnych branż, możemy pochwalić się skutecznością rozwiązywania najbardziej skomplikowanych zadań.

Realizowaliśmy projekty w wielu branżach i sektorach rynku od automotive poprzez lotnictwo, przemysł morski i lotniczy po przemysł ciężki i branżę kolejową. 

Bez względu na to w jakiej branży działasz, jesteśmy gotowi na wyzwania które nam wyznaczysz. 


Załoga z wielkimi zdolnościami i jeszcze większym zapleczem naukowym. Firma z olbrzymim potencjałem mająca na swoim koncie duże projekty, nagrody i nominacje.

Paweł Polak