Blog
6 Grudzień 2019

KOMES Sp. z o.o. liderem w obszarze komunikacji!

Przez minione 2 tygodnie Władze spółki KOMES postawiły duży nacisk na rozwój narzędzi oraz umiejętności pracowniczych w obszarze komunikacji. 

Podpisana została długoterminowa umowa z firmą Brand24 w obszarze rozwoju narzędzi komunikacyjnych w branży B2C oraz B2B. Dzięki nowym narzędziom firma będzie mogła jeszcze szybciej kontaktować się i reagować na potrzeby partnerów biznesowych i klientów.

Ponadto w dniach 29 i 30 listopada w siedzibie KOMES we Wrocławiu odbyło się szkolenie – „Komunikacja – usprawnienie procesów i optymalizacja działań w zakresie komunikacji pracowniczej” dla przedstawicieli firmy KOMES. Prowadzącym szkolenie był Artur Płonka specjalista ds. komunikacji z PetraConsulting.
 

Szkolenie podzielone było na 7 obszarów dotyczących m.in. umiejętności komunikacyjnych, stylów zachowania, informacji zwrotnej itp.
Uczestnicy szkolenia dzięki praktycznej - warsztatowej formie nabyli szereg nowych umiejętności  i kompetencji w obszarze komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

W firmie KOMES stawiamy na rozwój i  nabywanie nowych umiejętności, które pozwolą nam jeszcze skuteczniej pracować w zespole oraz ułatwią komunikację biznesową z naszymi Partnerami.

To nie koniec! Już niedługo wystartujemy z nowym projektem, który zrewolucjonizuje  dotychczasowy model kontaktu z Klientem w firmie! Jednak o tym już wkrótce :).