Projekty

DEP MeshWorks
DEP MeshWorks firmy Detroit Engineered Products (DEP) to zintegrowana platforma CAE do pre i post processingu! 

 

Oprogramowanie umożliwia m.in.:

 • szybkie generowanie modeli CAD;

 • morfing;

 • parametryzację i optymalizację procesów obliczeniowych;

 • zaawansowane możliwości tworzenia siatki;

 • modelowanie i przekształcanie modeli CAD;

 

Oprogramowanie DEP MeshWorks umożliwiło światowym korporacjom, średnim firmą oraz startupom optymalizację cyklu rozwoju produktów, co bezpośrednio przełożyło się na oszczędność czasu, środków oraz szybkiej komercjalizacji.

Od czasu wydania w 2001 r. DEP MeshWorks skraca czasochłonne procesy związane ze zmianami w projektach i umożliwia skrócenie cyklu rozwoju produktu dla wielu branż na całym świecie.
 
 

 

MESHING

 

Modeling

 

Post procesing

 

 

MeshWorks posiada zawansowany silnik CAE umożliwiający szybkie tworzenie siatek 2D i 3D ze złożonych danych CAD. Zautomatyzowane funkcje tworzenia siatki pozwalają tworzyć siatki o wyjątkowej jakości przy minimalnej ingerencji użytkownika.

 

Moduł "Modeling" składa się z zestawu interaktywnych i zautomatyzowanych funkcji składania modeli, łączenia modeli, materiałów, obciążeń czy warunków brzegowych. 

 

MeshWorks to multidyscyplinarny postprocesor do przeglądania i publikowania wyników analiz. Pozwala na wczytywanie i przeglądanie plików uzyskanych z różnych solwerów.

 

 

 

 

 

Wykresy

 

Automatyzacja procesów

 

CAE Morphing

 

 

Wykresy w MeshWorks to zaawansowane narzędzie stosowane do analizy danych. Posiada rozbudowany zestaw funkcji takich jak: przyjazny dla użytkownika interfejs czy intuicyjny interface. 

 

Automatyzacja procesów pozwala na szybkie publikowanie wyników dzięki funkcji: Record > Create-GUI > Plumb > Public. Procesy tworzenia geometrii i siatek można zautomatyzować praktycznie bez znajomości skryptów lub programowania.

 

DEP MeshWorks to narzędzie do "morfingu" oparte na funkcjach, które może szybko morfować istniejące modele CFD, aby dopasować je do nowej geometrii i/lub do nowych proporcji. 

 

 

 

 

 

Modelowanie koncepcyjne

 

Parametric modeling

 

Design enablers

 

 

MeshWorks posiada zaawansowane funkcje cięcia, mieszania i łączenia w celu bardzo szybkiego tworzenia modeli CFD na wczesnym etapie projektowania. 

 

MeshWorks to wszechstronny silnik do parametryzacji modeli CAE z szeroką gamą kategorii parametrów, które mogą być używane na wszystkich etapach rozwoju produktu. 

 

MeshWorks umożliwiają szybkie tworzenie elementów skończonych, takich jak żebra, otwory, szczeliny, wzmocnienia itp., bezpośrednio na modelach CFD.

 

 

 

 

 

MDO

 

CAD morphing

 

 

 

 

Oparte na DEP MeshWorks parametryczne i nieparametryczne modele CAE ułatwiają multidyscyplinarną optymalizację w celu spełnienia celów projektowych, zminimalizowania wagi produktu i zminimalizowania kosztów produkcji.

 

Moduł "morfingu" umożliwia użytkownikom szybkie przekształcanie istniejących modeli CAD bezpośrednio do nowych kształtów.

 

 

Dane oraz wymagania techniczne Solvera: 

Wspierane platformy:

 • Windows 64 bit (7,8,10)

 • Windows Servers

 • Red Hat and SUSE Enterprise Linux 64 bit (Workstation & HPC)

Interface CAD:

 • Parasolid (text & binary)

 • STEP

 • IGES

 • CATIA V4 & V5

 • JT

 • UG/ NX

Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat DEP MeshWorks?

Jeseśmy gotowi do pomocy - Zapraszamy do kontaktu.

Pliki do pobrania

MeshWorks-Brochure 2805 kb Pobierz plik

Potrzebujesz naszych usług?

Powiedz nam o swoich potrzebach, znajdziemy rozwiązanie.

Napisz do nas

Infolinia

+48 534 909 020 - Sprzedaż oprogramowania