Projekty

Aktualności
3 Listopad 2021

Cyber November startuje w KOMES!

​​​​​​​Przedstawiamy tegoroczne promocyjne oferty "Cyber November" na oprogramowanie!


MIDAS NFX  (-30%) - jest to wiodące oprogramowanie inżynierskie wspierające proces projektowania. Służy m.in. do przeprowadzania symulacji i obliczeń numerycznych z wykorzystaniem MES (Metody Elementów Skończonych).  - Zapytaj o ofertę! 

MIDAS Meshfree (-30%) jest profesjonalnym oprogramowaniem umożliwiającym analizę wytrzymałościową komponentów oraz złożeń bez generowania siatki elementów skończonych. - Zapytaj o ofertę! 

CAE Limit (-20%) jest oprogramowaniem inżynierskim służącym do projektowania konstrukcji pojazdów szynowych oraz wymiarowania ich trwałości zgodnie z obowiązującymi normami (np.: umożliwia pracę z normą EN 17149). - Zapytaj o ofertę! 

SDC VERIFIER (-40%) jest zaawansowanym programem pozwalającym na przeprowadzanie analiz Metodą Elementów Skończonych. Program umożliwia weryfikację struktur w oparciu o wiele norm projektowych. Program działa jako dodatek do programów inżynierskich takich jak: Ansys, Simcenter 3D czy FEMAP. - Zapytaj o ofertę! 

DEP MeshWorks (-30%) to zintegrowana platforma CAE do pre i post processingu. Oprogramowanie umożliwia m.in.: szybkie generowanie modeli CAD, morfing, parametryzację i optymalizację procesów obliczeniowych, zaawansowane możliwości tworzenia siatki, modelowanie i przekształcanie modeli CAD itp. - Zapytaj o ofertę! 


Rabaty obowiązują tylko do 30 listopada 2021r!
Zainteresowanych prosimy o kontakt: biuro@komes.pl lub +48 71 305 07 58