Aktualności
1 Grudzień 2019

Grudniowe rabaty na oprogramowanie MIDAS NFX, MIDAS MeshFree oraz CAE Limit!

Tylko do końca grudnia 2019 roku gwarantujemy wysokie rabaty na oprogramowanie MIDAS NFX, MIDAS MeshFree oraz CAE Limit.


MIDAS NFX – promocyjna cena do końca grudnia – 6 400 €

Midas NFX jest wiodącym oprogramowaniem wspierającym proces projektowania. Służy m.in. do przeprowadzania profesjonalnych symulacji i obliczeń numerycznych z wykorzystaniem MES (Metody Elementów Skończonych).
Midas NFX dzięki zastosowaniu bardzo dobrego wizualnie, interaktywnego środowiska dostarcza szereg przejrzystych narzędzi do budowania oraz edycji modeli CAE. Użytkownik może korzystać z narzędzi tworzenia automatycznych siatek elementów skończonych, a także z rozbudowanych narzędzi do ręcznego tworzenia elementów skończonych i węzłów. Oprogramowanie powstało na bazie solvera NASTRAN, które zapewnia kompleksowe rozwiązania z zaawansowanych funkcji analizy strukturalnej, analiz termicznych oraz CFD.


MIDAS MeshFree – rabat 25 % do końca grudnia na oprogramowanie

MIDAS Meshfree
jest profesjonalnym oprogramowaniem pozwalającym na analizę wytrzymałościową objętościowych komponentów oraz złożeń bez generowania siatki elementów skończonych. Program powstał w wyniku współpracy MIDAS IT z Samsung Electronics. MeshFree wykorzystuje kombinacje MES i odmiany funkcji Dirichleta na zbudowanej wokół obiektu bloków siatki kartezjańskiej.
Midas Meshfree pozwala na kilkukrotne zmniejszenie czasu potrzebnego na przygotowanie modelu obliczeniowego. Użytkownik może importować stworzoną geometrię z programów zewnętrznych i przeprowadzić obliczenia bez poświęcenia czasu na upraszczanie geometrii. Atutem oprogramowania jest brak możliwości popełnienia błędu przez za duże uproszczenie geometrii lub nadanie złej jakości siatki elementów skończonych.


CAE Limit - rabat 10 % do końca grudnia na oprogramowanie

Program CAE Limit austriackiej firmy CAE Simulation & Solutions, (którego polskim dystrubutorem od roku 2017 jest firma KOMES) zyskał miano lidera rynku oprogramowania służącego do projektowania konstrukcji pojazdów szynowych oraz wymiarowania ich trwałości zgodnie z obowiązującymi normami. Warto podkreślić, że program jest na bieżąco aktualizowany o nowe normy (np.: jako pierwszy umożliwił pracę z normą EN 17149).

CAE Limit pozwala na:
- Zweryfikowanie współczynników bezpieczeństwa
- Zrewidowanie strefy krytycznej
- Wykonanie oceny trwałości zmęczeniowej
- Wykonanie weryfikacji pod kątem wielu kodów i standardów

Prosimy o kierowanie pytań oraz składanie zamówień na: biuro@komes.pl lub telefonicznie +48 71 305 07 58