Aktualności
30 Czerwiec 2020

Grupa KOMES nawiązuje współpracę z K-DESIGN!

Z ogromną radością chcielibyśmy poinformować, że Grupa KOMES nawiązała współpracę z firmą K-DESIGN.

 

K-DESIGN to zespół doświadczonych inżynierów specjalizujących się w projektowaniu CAD oraz nadzorach produkcyjnych.

Inżynierowie z Grupy KOMES na poziomie eksperckim zajmują się m.in. obliczeniami MES, CFD, pomiarami drgań i wibracji oraz z powodzeniem realizują projekty wodne i środowiskowe.
Dzięki działaniom partnerskim obie firmy poszerzyły zakres świadczonych usług m.in. w zakresie realizacji nawet najbardziej nietypowe projektów inżynierskich.

Zadowolenia z nawiązania nowej współpracy nie kryje Właściciel Grupy KOMES dr Inż. Piotr Harnatkiewicz: „Jestem niezmiernie zadowolony, że udało nam się przypieczętować nawiązanie współpracy z firmą K-DESIGN podpisaniem porozumienia. Praca z najlepszymi specjalistami od zawsze była domeną Grupy KOMES i elementem naszej długoterminowej strategii. Wspólnym celem KOMES i K-DESIGN jest poszerzenie oferty i dotarcie z nią do jak najszerszego grona odbiorców - nasz wspólny potencjał to umożliwia!”.

W samych superlatywach o podjętym partnerstwie wypowiedział się Właściciel K-Design
„Dzięki podpisaniu tej umowy nasz potencjał znacznie się powiększył. Połączenie naszych sił projektowych, jak i obliczeniowych pozwala umocnić naszą pozycję rynkową, a posiadane doświadczenie pozwoli sprostać najbardziej wymagającym klientom”

Liczymy na długotrwałą i owocną współpracę!