Aktualności
29 Kwiecień 2020

MIDAS NFX - Nowe rozwiązanie licencyjne dla Klientów KOMES i MIDAS IT

Wraz z MIDAS IT w związku z panującym wirusem COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo swoich klientów wyszliśmy z inicjatywą uruchomienia programu tymczasowych 30-dniowych licencji do komercyjnej pracy zdalnej w oprogramowaniu MIDAS NFX!

 

Dlaczego warto wziąć udział w akcji:

  • Jeśli kupiliście Państwo w przeszłości program do obliczeń MIDAS NFX, ale nie posiadacie aktualnego MNT, jest to doskonała okazja do sprawdzenia nowości, które pojawiły się w aktualnej wersji programu;

  • Możliwość pracy zdalnej bez ograniczeń licencyjnych; 

Jeśli chcecie Państwo wziąć udział w akcji lub kupić oprogramowanie inżynierski MIDAS NFX zapraszamy do kontaktu - biuro@komes.pl lub telefonicznie +48 71 305 07 58. (W akcji mogą uczestniczyć jedynie klienci MIDAS IT oraz KOMES, którzy zakupili program MIDAS NFX, aktualny MNT nie jest wymagany!)
 

MIDAS NFX jest wiodącym inżynierskim programem komputerowym wspierającym proces projektowania CAE. Program został zaprojektowany do przeprowadzania profesjonalnych symulacji oraz obliczeń numerycznych wykorzystując Metodę Elementów Skończonych (MES).
MIDAS NFX cechuje się przejrzystym interfejsem oraz środowiskiem pracy. Oprogramowanie powstało na bazie solvera NASTRAN, co umożliwia korzystanie z zaawansowanych analiz strukturalnych, analiz termicznych oraz CFD. Więcej o MIDAS NFX -LINK