Aktualności
30 Marzec 2020

Podkręcamy tempo - udostępniamy wersje trial MIDAS NFX, MIDAS MeshFree, CAE Limit i SDC VERIFIER!

W celu ograniczenia rozpowszechniania się wirusa COVID-19 wiele firm zdecydowało się na pracę zdalną. W KOMES postąpiliśmy tak samo, a dzięki wdrożonym rozwiązaniom IT, wszystkie działy w firmie pracują w normalnym trybie.


Przykładamy wysoką wagę do ograniczeń nałożonych przez Organy RP. Dlatego informujemy, że wszystkie sprawy załatwiamy telefonicznie lub z wykorzystaniem narzędzi do telekonferencji.

Pobyt w domu to doskonała okazja do poszerzenia swoich umiejętności, dlatego wychodzimy z nową inicjatywą i udostępniamy wersje trial oprogramowań, których jesteśmy Polskim dystrybutorem!

MIDAS NFX - Jest wiodących oprogramowaniem, służącym do przeprowadzania profesjonalnych symulacji i obliczeń numerycznych.
MIDAS MeshFree - Zawansowany program inżynierski dedykowany designerom, pozwalający na wykonywanie analiz i obliczeń MES na modelu CAD bez potrzeby tworzenia siatki oraz uproszczania komponentów. 
CAE Limit - Zaawansowany program inżynieski, umożliwiający m.in. wykonywanie ocen trwałości zmęczeniowej.  
SDC VERIFIER - Zaawansowany program umożliiwiający przeprowadzanie analiz Metodą Elementów Skończonych. Program pozwala na weryfikacje struktur w oparciu o wiele norm projektowych. Program działa jako dodatek do programów inżynierskich takich jak: Ansys, Simcenter 3D czy FEMAP. 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przetestowaniem programów, zapraszamy do kontaktu:

E-mail -
biuro@komes.pl
Tel: +48 71 305 07 58

Możecie Państwo kontaktować się z nami za pośrednictwem social-mediów: 
FB - https://www.facebook.com/KomesMocObliczen/
Ln - https://www.linkedin.com/company/komes/

#zostanwdomu