Projekty

Aktualności
27 Czerwiec 2022

Relacja z XV Międzynarodowej Konferencji Naukowej – Computer Aided Engineering

W dniach 22-24.06.2022 wzięliśmy udział w XV Międzynarodowej Konferencji – Computer Aided Engineering organizowanej przez Politechnikę Wrocławską.

Konferencja odbyła się po raz pierwszy po 3 letniej przerwie związanej z pandemią koronawirusa. Była to świetna okazja do wymiany doświadczeń wśród specjalistów ze świata nauki i przemysłu. Całe wydarzenie odbyło się w malowniczym miejscu – uzdrowiskowej części Jeleniej Góry.


Pierwszego dnia nasi inżynierowie poprowadzili praktyczne warsztaty dotyczące funkcjonalności oprogramowania CAE Limit oraz Midas NFX. Uczestnicy mieli okazję zadać pytania i przekonać się jak działają oba programy.

Następnie w czwartek 23 czerwca, nasi partnerzy z firmy Detroit Engineered Products poprowadzili prezentację dotyczącą oprogramowania MeshWorks. W najbliższym czasie zamierzamy również zorganizować webinar, aby zaprezentować możliwości MeshWorks dla większej ilości zainteresowanych. O szczegółach poinformujemy już niedługo.

Po konferencji otrzymaliśmy bardzo miłe słowa od uczestników. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie. Do zobaczenia w przyszłości.
Poniżej załączamy kilka zdjęć z naszego udziału w konferencji. A wszystkich zainteresowanych udziałem w przyszłych wydarzeniach, zapraszamy do śledzenia naszych aktualności, gdzie na bieżąco będziemy informować o tym gdzie będziemy mogli się spotkać.