Projekty

Aktualności
7 Czerwiec 2022

Zapraszamy na warsztaty dotyczące oprogramowania CAE - 22.06.2022

Prowadzisz obliczenia MES? Spotkaj się z praktykami i weź udział w warsztatach organizowanych przez firmę Komes.

Już 22.06.2022 podczas XV Międzynarodowej Konferencji Naukowej – Computer Aided Engineering – Nauka i Przemysł, organizowanej przez Politechnikę Wrocławską, (Szczegóły) firma Komes poprowadzi warsztaty dotyczące możliwości i praktycznego wykorzystania oprogramowania CAE -  MIDAS MESHFREE / MIDAS NFX / CAE LIMIT / DEP MESHWORKS.
Zapraszamy do udziału w warsztatach dotyczących najlepszego na rynku oprogramowania CAE. W trakcie warsztatów nasi specjaliści zaprezentują uczestnikom praktyczne wykorzystanie oprogramowania do obliczeń MES oraz powiedzą jak wybrać najlepsze dla siebie oprogramowanie.

Podczas warsztatów każdy z uczestników będzie miał możliwość praktycznego sprawdzenia wybranego oprogramowania CAE. Odbędzie się również sesja pytań i odpowiedzi, podczas której nasi specjaliści wyjaśnią wszystkie, najbardziej interesujące kwestie.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

  •  Okazja do spotkania i wymiany doświadczeń wśród specjalistów inżynierii mechanicznej,

  •  poznanie najnowocześniejszych metod dotyczących oceny trwałości zmęczeniowej,

  •  możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanej oferty na zakup oprogramowania – link (oferta dostępna wyłącznie dla uczestników warsztatów),

  •  certyfikat uczestnictwa w warsztatach dotyczących wybranego oprogramowania,

  •  udział w XV międzynarodowej Konferencji Naukowej – Computer Aided Angineering.

Warsztaty są częścią XV międzynarodowej Konferencji Naukowej – Computer Aided Angineering, organizowanej przez Politechnikę Wrocławską (szczegóły).

Konferencja organizowana jest po raz pierwszy, po 3 letniej przerwie związanej z pandemią koronawirusa. W związku z tym jest to świetna okazja do bezpośredniego spotkania praktyków inżynierii ze świata nauki oraz przemysłu.

Spotkanie odbędzie się w zabytkowych wnętrzach dawnego Pałacu Schaffgotschów - Filia Politechniki Wrocławskiej w Jeleniej Górze, przy Placu Piastowskim 27.

Jak wziąć udział w warsztatach?

Wydarzenie odbędzie się już 22 czerwca, a cała konferencja organizowana jest w dniach 22.06.2022 – 24.06.2022. Aby wziąć udział w warsztatach, należy zarejestrować swoje uczestnictwo na XV Międzynarodowej Konferencji Naukowe – Computer Aided Engineering – Nauka i Przemysł pod linkiem: rejestracja.
Szczegóły konferencji dostępne pod adresem: link

Termin warsztatów: 22.06.2022.

Czas trwania: 16:30 – 18:30 (2 godziny).

Tematyka: Obliczenia MES dla praktyków -  MIDAS MESHFREE / MIDAS NFX / CAE LIMIT / DEP MESHWORKS – każdy z uczestników będzie mógł wybrać, w warsztatach którego oprogramowania chce wziąć udział.

Organizator: Firma Komes.

Prowadzący: Warsztaty zostaną przeprowadzone przez specjalistów firmy Komes oraz zagranicznych prelegentów.

Dodatkowo – każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający udział w warsztatach oraz możliwość skorzystania ze specjalnej oferty na zakup oprogramowania, która jest dostępna wyłącznie dla uczestników wydarzenia.

Zapraszamy na naszą stronę dotyczącą organizowanych warsztatów link oraz do śledzenia naszego profilu na Facebooku link gdzie będziemy na bieżąco informować o wszystkich sprawach związanych z konferencją.

Zapraszamy do udziału w konferencji oraz warsztatach dotyczących oprogramowania CAE.

Do zobaczenia!


*Liczba miejsc ograniczona