Nowa era biznesu - ZIT WROF - RPO 1.3.2

Tytuł projektu: Doradztwo w zakresie wprowadzenia nowych wytycznych dotyczących ochrony danych osobowych w firmie KOMES Piotr Harnatkiewicz. 

Cel projektu: Podniesienie standardu świadczonych usług w oparciu o doradztwo prawno-podatkowe związane z rozwojem przedsiębiorstwa na rynku w zakresie wprowadzenia nowych wytycznych dotyczących ochrony danych osobowych - Zapotrzebowanie na wykonanie usługi doradczej wynika ze zmian przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - RODO z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danyh osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Analiza potrzeb przedsiębiorstwa wskazuje na konieczność analizy wewnętrznych procesów pod kątem bezpieczeństwa informacji, opracowania odpowiedniej dokumentacji, konieczność wymiany formularzy, zmiany klauzul i zgód na przetwarzanie danych osobowych Klientów, dostosowania struktury IT do nowych wytycznych, weryfikacja konieczności utworzenia nowego stanowiska - administratora danych osobowych.
Rezultatem usługi doradczej jest zestaw rekomendacji wdrożeniowych wskazujących na najważniejsze kwestie wymagające poprawy lub wdrożenia w zakresie ochrony danych osobowych 

Wartość projektu: 14 000,00 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 11 900,00 PLN

Potrzebujesz naszych usług?

Powiedz nam o swoich potrzebach, znajdziemy rozwiązanie.

Napisz do nas

Infolinia

+48 534 909 020